Агенція Іміджу України | Моніторинг світових онлайн-медіа
24041
page,page-id-24041,page-child,parent-pageid-24034,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.2,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.2,vc_responsive

МОНІТОРИНГ СВІТОВИХ ОНЛАЙН-МЕДІА

ЧОМУ МИ?

Сучасний світ обертається у потужних інформаційних потоках. Важливим є не тільки те, що ви робите, але і те, що-як-хто і коли про це говорить. Інформація, вчасне розуміння відгуку аудиторії, дозволяють планувати реактивну діяльність та залишатися на вістрі подій, успішно відповідаючи на виклики часу.

Створювати нові чи успішно розвивати вже існуючі проекти, можливо лише з врахуванням сучасних світових тенденцій. Глобалізований світ ставить високу планку вимог. Ми допоможемо вам розібратися в актуальних напрямках думок та діяльностей.

Якщо маргінес і провінційність – це не ваш вибір, замовте в АІУ моніторинг світових онлайн – медіа.

Ми пропонуємо послуги по збору та аналізу інформації в центральних та регіональних  іноземних виданнях, спеціалізованій пресі, інтернет-сайтах, соцмережах і блогах.

Співпраця з нами забезпечить:

 • моніторинг преси 10-ма мовами у більш ніж 50-ти країнах світу;
 • інформацію про те, що пишуть про вас і вашу діяльність у ЗМІ, як відгукуються у соціальних медіа;
 • можливість порівняти відгуки світових та вітчизняних ЗМІ;
 • можливість вчасно відреагувати на нестандартну ситуацію, зкорегувати сприйняття, спланувати інформаційну кампанію з урахуванням специфіки сприйняття окремих країн;
 • можливість бути в курсі світових новин і загальної тенденції іміджевого сприйняття України, української дійсності;
 • можливість оцінити ваше місце в калейдоскопі інформаційного світового потоку та спланувати стратегію зміни ситуації;
 • можливість отримати структуровані моніторингові звіти та якісні аналітичні продукти на теми, що вас цікавлять;
 • ефективне використання робочого часу, виключивши самостійний непродуктивний пошук в пресі та Інтернет-новинах;

Які особливості вирізняють наші послуги на ринку медіа-моніторингу?

СВІТОВИЙ КОНТЕКСТ

Ви отримуєте інформацію про актуальні глобальні тенденції та специфіку сприйняття в обраних вами країнах. Моніторингова інформація не обмежується ліше констатацією фактів, але пояснює підґрунтя для відповідних тенденцій.

ГНУЧКІСТЬ

Ви можете самі визначити список ключових слів та інформаційних джерел для моніторингу. Самостійно обрати періодичність звітів, їх мову, рубрикацію, час доставки, наявність резюме чи перекладу, тобто маєте можливість самостійно регулювати формат і вартість послуги. Готові медіа-підбірки та якісні аналітичні продукти приходять у зручний для вас час.

ЗРУЧНІСТЬ

Ви отримуєте інформацією у відповідності з вашими індивідуальними запитами щодо форми подачі матеріалів, рубрикації, графічного оформлення та інших важливих деталей. Ви отримуєте тільки потрібну інформацію, оскільки всі матеріали, знайдені для вас, проходять контроль нашими спеціалістами на відповідність вашій темі. Інформація супроводжується аналітичним дайджестом, розробленим нашою аналітичною групою.

МОНІТОРИНГ ОНЛАЙН-ЗМІ

Щодня в нашому полі зору більше 600 світових онлайн-ЗМІ. Кількість інформаційних потоків постійно зростає, і ми відстежуємо цей процес, щоб ви отримали найбільш повну інформацію з ділових, суспільно-політичних, вузькопрофільних, тематичних, соціальних та інших джерел інформаційного інтернет-простору.

Ми пропонуємо:

– Постійний моніторинг світових он-лайн ЗМІ за будь-яким заданим напрямком (ключові слова, галузі, компанії, конкуренти, особистості, бренди та ін.);

– Моніторинг події в динаміці, виявлення інформаційних кампаній;

– Короткостроковий моніторинг преси за результатами окремої PR-кампанії, розсилки прес-релізу, проведення промо-акції, прес-конференції;

– Ретроспективний моніторинг ділової, суспільно-політичної преси, спецвидань, глянцю на певну тематику за минулий період;

Варіанти звітів:

 • Електронні версії звітів у форматах Word, Excel, PDF, PowerPoint згідно наданого нами шаблону або за вашим шаблоном;
 • Періодичність звіту – онлайн щодня, щотижня, щомісяця та інш.;
 • Текстові та/або скановані версії публікацій;
 • Анотації до публікацій українською, російською або англійською мовою;
 • Підсумкові дані у вигляді зведеної статистичної таблиці;
 • У звітах надаємо повний текст інформації та/або гіперпосилання на джерела;
 • Можливе надання інформації у форматі Screenshot;

Ми готові надати вам рекомендації щодо списку преси, підібрати для вас цільові ЗМІ по окремим країнам світу.

Список преси для моніторингу є відкритим для доповнення і, якщо ви не знайшли у ньому якесь ключове для вас видання, ми внесемо його до списку моніторингу на ваше прохання.

За окремим побажанням, можливо враховувати хронологію появи інформації в мережі, статистику посилань на першоджерело і т.д.

За вашим бажанням перелік інтернет-ЗМІ для моніторингу можна обмежити найбільш популярними, авторитетними джерелами, або розширити за рахунок вузькоспеціалізованих сайтів з тематики, що вас цікавить, зарубіжних інтернет-ресурсів і т.д.

Вся автоматично зібрана інформація, перш ніж потрапити до вас, проходить редакторський контроль на відповідність темі, що виключає попадання в звіти випадкових матеріалів або обмежує, при необхідності, «інформаційний шум».

ДАЙДЖЕСТИ ТА АНАЛІТИКА

Дайджест – інформаційний продукт, який містить короткі анотації та основні положення статей, або в якому стисло передається зміст найцікавіших публікацій за певний період з певної теми. Такий формат зручний для ознайомлення з основними новинами певної тематики, найяскравішими публікаціями та експертними оцінками.

Відділ аналітики пропонує проведення комплексних досліджень інформаційних потоків, сформованих різними ЗМІ. На підставі власного моніторингу ми готові відстежувати дані – від статистики згадок до якісних показників інформації.

Використовуючи прогресивні інструменти та методики, співробітники агентства оцінюють тенденції і події, аналізуючи періодичність виходу публікацій, їх тональність, суб’єктність, формат і зміст; порівнюють кількісне і якісне позиціонування; інформаційні приводи і напрямок комунікацій.

Результати досліджень оформленні у вигляді таблиць, графіків і діаграм, а також містять підсумкові висновки наших аналітиків.

Щотижня або щомісяця ви можете отримувати лише найкориснішу і найважливішу інформацію, уникаючи «інформаційного шуму».

При необхідності, співробітники агенції підготують для вас огляди на потрібну тематику за певний відрізок часу.

Досвідчені перекладачі агенції готові оперативно здійснити переклад дайджестів та аналітики будь-якої тематики на англійську мову чи російську.

Можливий переклад як повних текстів з он-лайн ЗМІ, так і фрагментів або написання англомовних анотацій – згідно вашого запиту.

ПЕРЕКЛАДИ

У разі необхідності, ми перекладемо моніторинговий матеріал зручною для вас мовою. Аналітичні матеріали також можуть бути виконані декількома мовами: українською, російською, німецькою та англійською.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

Вартість послуг залежить від об’єму роботи: обраного періоду моніторингу, кількості країн/мов, складності аналітичного матеріалу, наявності чи відсутності запиту на переклад матеріалів.

Для того щоб зорієнтуватися з вартістю послуг саме для Вас, будь-ласка, напишіть нам коротко про завдання яке перед Вами стоїть, і ми зробимо пропозицію щодо рекомендованого об’єму роботи та вартості наших послуг.

Зв’яжіться з нами:

Телефон: +38 044 394 58 72

email: info@imagency.org.ua

Керівник відділу:

Купчинська Ірина

Замовити тестовий моніторинг