Агенція Іміджу України | Моніторинг
21659
page,page-id-21659,page-child,parent-pageid-21723,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.2,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.2,vc_responsive
 

Моніторинг

Разом з командою проекту “ОКО” – http://www.ukroko.org/ ми оглядаємо 5080 % матеріалів за запитом “Україна”, які з’являються у різномовному інформаційному середовищі в інтернет-ЗМІ. Піддаючи масив зібраної інформації системному аналізу та пропустивши через ряд фільтрів, ми маємо змогу відслідковувати не завжди очевидні речі тенденції, приховані змісти, заанґажованість окремих осіб чи певних структур.

Щотижнево, звіти, сформовані за результатами обробки даних моніторингу, публікуються на сайті проекту “ОКО”.

На базі результатів, отриманих завдяки моніторингу іноземних ЗМІ, ми робимо щотижневу інфографіку, яку ми розміщуємо на нашому сайті а також на Facebook сторінці Агенції іміджу України, пишемо аналітичні статті, які ви можете перегланути на сторінці “Аналітика” та формуємо місячний звіт – “Україна в онлайн-медіа світу”

Результати щотижневого моніторингу:

Спецвипуски:

Спеціальний випуск “Зіткнення під Верховною Радою”

Підсумки новин Події під Верховною Радою 31 серпня отримали місце на перших сторінках відомих світових ЗМІ. Пошуковий інструмент проекту “ОКО” відфільтрував за 31 серпня та 01 вересня близько 355 статей.

Відгук англійськомовних ЗМІ на засудження українського режисера Олега Сенцова

Підсумки новин Суд над українським режисером Олегом Сенцовим викликав широкий резонанс в англійськомовних західних новинах. За 25 та 26 серпня пошуковий інструмент проекту “ОКО” відфільтрував близько 170 статей (107 статей мали унікальну назву, решта були передруком уже наявних статей) на тему ув’язнення українського режисера.

17 липня – Спецвипуск

Англомовні ЗМІ: Огляд преси за 7/17/2015 – СПЕЦВИПУСК

9 червня (спецвипуск)

Увечері 8 червня на нафтобазі “БРСМ-Нафта” в Київській області спалахнула пожежа. Вранці 9 червня під час спроби локалізувати пожежу стався потужний вибух, від якого здетонували інші резервуари з пальним.

18 травня – Спецвипуск

Тема дня:  Затримання російських військових у зоні бойових дій в Україні Найбільш обговорюваною темою в англійськомовних ЗМІ стало затримання в зоні бойових дій на території Східної України двох російських офіцерів.

28 березня: СПОРТ

Спеціальне розслідування

11 березня ЗМІ звернули увагу на відміну візиту російського президента В.Путіна до Казахстану.

27 та 28 лютого СПЕЦВИПУСК

СПЕЦВИПУСК ПРОЕКТУ «ОКО»: Вбивство Бориса Нємцова Огляд преси за 27 та 28 лютого 27 лютого.