Агенція Іміджу України | “Ambassador talks” (A-talks)
21687
page,page-id-21687,page-child,parent-pageid-21723,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.2,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.2,vc_responsive
 

“Ambassador talks” (A-talks)

Ми плануємо сформувати системний механізм впливу на формування зовнішнього іміджу України. Проект передбачає створення мережі аналітично-моніторингових центрів та методичних рекомендацій для української іміджевої діяльності із врахуванням проведених консультацій із PR-фахівцями та дипломатами. На основі цих матеріалів ми плануємо впровадження рекомендацій через навчально-тренінгові семінари, дискусійні круглі столи закритого типу у професійній сфері про методику миттєвого реагування на інформацію, напрацювання навичок проактивного реагування на інформприводи, особливо негативного характеру.

“Ambassador talks” (A-talks)

A-talks – спільний проект Агенції Іміджу України та політико-дипломатичного клубу “Ambassador” Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Чого ми прагнемо: надати студентській молоді змогу по-новому поглянути на сучасний світ та політичні процеси, що у ньому відбуваються.

Формат: серія лекцій-дискусій від відомих дослідників та практиків міжнародних політичних процесів та окремих аспектів державної політики.

Лекція третя:

¨Як надбання Євромайдану може відродити консолідацію ЄС (How Euromaidan heritage can revival the EU construction)¨.

Робоча мова: англійська
Дата події: 27 жовтня 2015 р. о 14.10
Спікер: Олів’є Ведрін

Коротко про спікера:

Експерт із питань Європейського Союзу та геополітики, професор французького походження, який мав нагоду спостерігати за грою на світовій арені з різних сторін. Так у його “портфоліо” можемо знайти особливості політичних позицій таких країн як: Франція, Україна, Росія, Польща, Канада, Тайвань, Італія, Туреччина, Азербайджан, Естонія, Бельгія, Об’єднане Королівство, Румунія, Нідерланди, Грузія, Португалія.

Із липня цього року пан Ведрін – співведучий нового аналітичного ток-шоу на Першому національному каналі України під назвою «UA Tea Time», а також радник Георгія Туки, Голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

 

Персональний сайт

Лекція друга:

“Дипломатія у стилі “Rock’N’Roll”.

Робоча мова: українська
Дата події: 28 вересня 2015 р. о 14.10
Спікер: Олександр Хара

Коротко про спікера:

Директор департаменту міжнародних багатосторонніх відносин.

Закінчив Донецьку державну академію (університет) управління (1998 р.), Дипломатичну академію при Міністерстві закордонних справ України (2000 р.), Королівський коледж оборонних досліджень, м. Лондон (2010 р.). Магістр зовнішньої політики.

Обіймав низку посад в центральному апараті Міністерства закордонних справ України, зокрема у IV Територіальному та ІІ Територіальному департаментах (2000-2002, 2005-2006 рр.), а також в посольстві України в Канаді (2002-2005 рр.).

2006-2008 рр. – державний експерт, а у 2008-2011 рр. заступник керівника Департаменту зовнішньополітичних аспектів національної безпеки Апарату Ради національної безпеки і оборони України.

2011-2014 рр. – помічник-консультант народного депутата України.

Персональний сайт

Лекція перша:

¨Issues of lustration and reconciliation or how to deal with a painful past¨.

Робоча мова: англійська
Дата події: 10 вересня 2015 р. о 14.10
Спікер: Роберт ван Ворен

Коротко про спікера:
Професор радянських та пострадянських студій у Литві та Грузії, борець за дотримання та розвиток прав людини у СРСР з 1977, ініціатор та активний прихильник дисидентського руху. Пан Роберт також є віце-президентом World Federation for Mental Health (WFMH) та виконавчим директором Federation Global Initiative on Psychiatry (FGIP).

Персональний сайт

Сторінка WikipediA

Звіт про лекцію можна переглянути на сторінці клубу “Амбасадор” за посиланням.