Агенція Іміджу України | #пишаємось
18720
page,page-id-18720,page-parent,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.2,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.2,vc_responsive
 

#пишаємось

картини7 copy

Коли Музою стає саме Життя

Виставка художніх робіт українських війскових- саперів відкрилась у Посольстві Україні в Італії. Відкриття виставки відбулося одночасно з благодійним аукціоном і було присвячене Дням України в італійському парламенті, які відмічалися з 25 по 27 травня.

Автори робіт, офіцери ЗСУ, Станіслав Перлін та Сергій Шевцов, це художники, натхненням яких є постійна боротьба зі смертю. Вони справжні професіонали, що живуть на «лезі ножа» і постійно відточують свою майстерність по розмінуванню на Сході нашої держави, на фронтових дорогах і звільнених теріторіях. Тільки подивившись смерті в очі, починаєш по-справжньому цінувати кожну мить. Це і проходить червоною ниткою крізь усю їх творчість. Адже їх Муза – саме Життя.

 

Читати далі….

Іван Марчук

 

Він народився на Тернопільщині в селі Москалівка в родині відомого на всю округу ткача. За радянських  часів за свою творчість був під постійним «прицілом» КГБ. У 1988 році національна Спілка художників відмовлялася офіційно визнати його творчість, хоча на той час він мав понад 15 експозицій у різних містах колишнього СРСР. В кінці 1980-х роках емігрував до Австралії потім до Канади і США. Третій президент України Віктор Ющенко пообіцяв побудувати однойменний музей на Андріївському узвозі у Києві, навіть пафосно було закладено капсулу на місці майбутньої споруди – але на жаль, не судилося — обіцянка так і залишилася порожньою…

 

Читати далі….

7

Катерина Білокур

 

Катерина Білокур, одна з найбільш відомих і водночас незнаних українських художниць ХХ сторіччя. Здавалося б, усі чули це ім’я, але здебільшого воно викликає лише дуже буквальну асоціацію з квітковими мотивами. Проте творчість Білокур має значно глибший екзистенційний вимір, а біографія художниці – надзвичайно яскрава і актуальна історія про долю геніальної жінки, яка прагнула займатись мистецтвом в українській провінції на тлі тяжких історичних і політичних обставин ХХ сторіччя.

 

Читати далі….

Тетяна Яблонська

 

Картини Тетяни Яблонської вважали зразком соціалістичного реалізму

– Украина приехала, – говорять москвичі, коли 1949-го в Третьяковську галерею привозять картину “Хліб” киянки 32-річної Тетяни Яблонської. Сюжет для неї художниця побачила за рік до цього в колгоспі села Летава на Хмельниччині. Тоді вперше по Другій світовій війні добре вродила пшениця. Зерна були гори, селяни раділи.

 

Читати далі….

10 українських дитячих книжок, про які знає увесь світ.

 

Українська книжка для дітей не так давно почала пробиватися в широкий світ. Поява у престижних міжнародних каталогах на кшталт “Білих круків” та “почесних списках” премії Андерсена, участь видавців у Міжнародній книжковій виставці в Болонії, перемога в авторитетних преміях і як наслідок – переклад іноземними мовами та успіх у закордонного читача. INSIDER дізнався, які саме дитячі книжки, видані в Україні протягом останніх років, стали відомими у світі.

 

Читати далі…

Українська колядка стала світовим різдвяним хітом. В обробці композитора Миколи Леонтовича вона продовжує крокувати святковими домівками. Уперше виконана у 1916 році хором Київського університету, після виступу хору Олександра Кошиці у Нью-Йорку в 1922 році, вона почала друге життя. Третє – у 1936, коли   Пітер Вільговський, написав англійські слова до “Щедрика” для радіо NBC. Так вона стала відомою “Carol of the Bells”.  Читати далі…

Пишаємось!

 

Наші спортсмени – наша гордість. Навіть в такі важкі для України часи вони створюють позитивний імідж для своєї батьківщини. І ні для кого не секрет, що наші спортсмени давно належать до одних з найкращих в світі.

Читати далі…

Українка, яка першою у світі створила мову програмування.

 

Катерина Ющенко – українка, що першою у світі створила мову програмування для комп’ютера. Саме її розробка, щоправда, із не надто милозвучною назвою “адресна мова програмування” випередить мову Фортран на 2 роки, Кобол на 3 і і Алгол на 5.

 

Читати далі…

Герб Теребовлі

Ідея Теребовлі

Зважаючи на те, що на двох периферіях Теребовлі простягнули свою спину прекрасні віадуки, місія цього міста – наводити мости, з’єднувати щось… Галичину й Буковину, низовини та гори, Північ із Півднем, врешті минуле з майбутнім. Вливаючись в простір місцевими шкандибаючими електричками, вони виконують свою роботу часто залишаючись непоміченими туристами, чиновниками, а часом навіть місцевими.

читати далі…