Агенція Іміджу України | Рух за очищення оголошує про початок кампанїї по Україні
25218
page,page-id-25218,page-child,parent-pageid-5781,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.2,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.2,vc_responsive

«Рух за очищення» оголошує про початок всеукраїнської кампанії

AKF_MAP

Понад 80% українців називають корупцію головною перешкодою для розвитку країни. Більше третини — готові активно боротися з нею. Донедавна в Україні не існувало сили, яка ставила своїм завданням відповісти на найголовніший запит суспільства — запит на очищення країни від корумпованої еліти, радикальну зміну існуючих правил гри.

Наприкінці 2015 року прогресивні політики і представники громадянського суспільства створили Рух за очищення. Антикорупційний форум, що відбувся 18 січня 2016 року в Харкові, визначив найближчі завдання Руху. Ми вимагаємо:

1. Сформувати новий уряд, який буде користуватися довірою народу і докорінно реформувати всі сфери життя, діючи в інтересах переважної більшості українців, а не вузької групи наближених до влади.

2. Призначити нового генерального прокурора, який поставить своєю метою не захистити, а знищити корумповану систему.

3. Посилити законодавство, спрямоване на боротьбу з корупцією. Злодії повинні сидіти в тюрмі, а не в парламенті та уряді.

4. Прийняти закони, які дозволять громадянам і бізнесу чесно працювати і ставати багатшими.

Рух за очищення починає тур по обласних центрах України. Ми розповімо людям про те, який шлях веде до свободи і процвітання, підтримаємо активістів і політиків, які борються з корупцією на місцях, зробимо так, щоб їх голос був почутий в Києві. Наша мета — зібрати в ході кампанії 1.000.000 підписів на підтримку наших вимог, створити широку громадську коаліцію, яка не дозволить владі ігнорувати волю народу.

Запрошуємо Вас на форум Руху за очищення, що відбудеться у вашому місті. Першими містами будуть Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород. Точні дати будуть повідомлені найближчим часом.
Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://anticorr.org.ua/ 

Увага! Форуми по всій країні відбуваються без жодного олігархічного та політичного впливу. Фінансування проводиться за кошти, що збираються за принципом «народного краудфандингу». Збір коштів та звітування про видатки заходу здійснюється за координації команди Демальянсу. Зробити внесок у боротьбу з корупцією та підтримати Форум фінансово можна за посиланням  forum.dem-alliance.org