Агенція Іміджу України | Анонси
5781
page,page-id-5781,page-parent,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.2,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.2,vc_responsive
26173763_1677240199004850_3785444853908682062_o

Різдво – час народження та відродження. Час прощення та пам’яті. Яка вона – пам’ять про традиційне українське Різдво? Засніжені схили Карпат та ясні богослужіння, шопки і колядки на вулицях чи ярмарки та ігрища поблизу Диканьки? Чому б і ні. Однак козацьке Різдво може бути дуже інакшим. Вирушимо ближче до козацьких столиць. Батурин, Чигирин, Глухів. До місць українського відродження – відновлення державності, культури, духовності. Саме у Глухові, одній зі столиць Гетьманщини, народжується український музичний духовний геній…

Дні Сахарова в Одесі (12,13,14 грудня 2017р.)

12 грудня в 15:00 у Терміналі 42 пройде прес-конфереція, спікерами якої будуть: Семен Глузман – психіатр, колишній політв’язень, дисидент, громадський діяч, виконавчий секретар Асоціації психіатрів України; Олексій Ботвінов – піаніст, Народний артист України; Роберт ван Ворен – голландський професор, совєтолог, правозахисник та ініціатор концертів Андрія Сахарова в Україні.

На прес-конференції також будуть анонсовані симпозіум «Мораль в політиці» за участю міжнародних експертів і фільм про Андрія Сахарова.

В цьому році дні Сахарова – це серія заходів: 12 грудня в 19.00 в Терміналі 42 симпозіум про великого борця за права людини. 13 грудня в 19.00 Терміналі 42 буде показаний фільм про Андрія Сахарова від відомого кінорежисера Пастернака.

Меморіальний концерт Андрія Сахарова розпочнеться в Одеській філармонії 14 грудня 2017, о 19.00. Це важлива подія відбудеться вже вдруге, вперше концерт відбувся в Києві, в грудні 2016 року в Київській філармонії. Кожен, хто відвідає концерт, отримає книгу про Андрія Сахарова в подарунок.

16998786_1326858097357380_8554529132052417885_n

Презентація річного звіту про висвітлення України в англійськомовних медіа.

У четвер, 2 березня о 13.00 у приміщенні Українського кризового медіацентру відбулася презентація річного звіту про висвітлення України в англійськомовних медіа…читати далі…

14 грудня 2016 року буде опублікована книга з біографією Андрія Сахарова, яка містить деякі з його найбільш важливих текстів, а також змальовує роль Сахарова в боротьбі кримських татар за право повернутися в Крим. Наступного дня, 15 грудня, ми запрошуємо вас на концерт пам’яті Андрія Сахарова, який відбудеться в національній філармонії України. Соліст – відомий російський піаніст, що зараз проживає в Німеччині, Андрій Хотєєв, який виступає в супроводі Київського камерного оркестру філармонії. У програмі прозвучать оригінальні твори Альфреда Шнітке. Всі, хто відвідає концерт, отримають копію книги про Андрія Сахарова. Квитки вже надійшли в продаж. Не пропустіть можливість бути на цій унікальній події.
В рамках культурно освітньої програми до Дня Свободи і Гідності – “Арсенал Свободи” Національний Музей Революції Гідності, Український інститут нациіональної пам’яті та громадська організація “Агенція іміджу України” презентують панельну дискусію “Революція Гідності: право на свободу”. Говоримо про Майдан як протестний рух, як голос за власне право на гідність, свободу, право бути собою та свідомо обирати шлях розвитку держави. Якими були сподівання борців за права людини і яким є на сьогодні наслідки? Про цінність прав людини в історичному та суспільному контексті. Про Крим, Схід та Україну вцілому після Революції Гідності і наше право на свободу. Про ситуацію із правами людини в сучасній Україні, проблеми та шляхи їх вирішення.
Агенція іміджу України долучається  
до “Руху за очищення”

Нам набридла корупція в країні, дістали схеми, розпили, і договорняки, нам набридла брехня прокурорів суддів і міністрів. Вони  ведуть  Ураїну у прірву. Корупція вбиває. Корупція краде майбутнє….

Агенція іміджу України долучається  до проекту “Рух за очищення” – широкій громадській коаліції за оновлення країни.

В “Русі”  Агенція виступає представником громадянського суспільства. Ми не маємо політичних амбіцій, не афільовані з жодною політичною силою яка залучена до Руху, не фінансуємося жодною з них, і не прагнемо будь-яким чином монетизувати свою участь в Русі…читати далі…

AKF_MAP
Рух за очищення оголошує про початок кампанїї по Україні

Рух за очищення починає тур по обласних центрах України. Ми розповімо людям про те, який шлях веде до свободи і процвітання, підтримаємо активістів і політиків, які борються з корупцією на місцях, зробимо так, щоб їх голос був почутий в Києві. Наша мета — зібрати в ході кампанії 1.000.000 підписів на підтримку наших вимог, створити широку громадську коаліцію, яка не дозволить владі ігнорувати волю народу…читати далі…

12306019_745077382263776_1097642256_n

“Містер дипломат”

У грудні Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка запрошує відвідати шоу «Містер Дипломат» – конкурс серед студентів 4 – 6 курсів за звання найталановитішого дипломата серед студентства. Захід присвячено Дню дипломатії в Україні – 22 грудня.

по кому подзвін

По кому подзвін

В ніч з 10 на 11 грудня 2013 року Михайлівський Золотоверхий собор безперервно бив у дзвони – як під час навали татар у грудні 1240 року. На дзвін Собору з усього міста стікалися кияни. Стривожені, але безстрашні. Цей дзвін і покликані ним люди врятували Майдан. Хто чув дзвін тієї страшної ночі, той ніколи його не забуде.

10 грудня 2015 року з 19.00 до 22:00 Михайлівський монастир знову битиме у набат.

Ми прагнемо, щоб дзвін 10-11 грудня жив в наших серцях і не дав розчаруванням зупинити нас на шляху змін.

Запрошуємо усіх прийти в цей час на Михайлівську площу із своїми дзвониками.

Ніч пам'яті

«Ніч пам’яті»

28 листопада 2015 р. ми вийдемо на Майдан, щоби вшанувати пам’ять всіх знаних і не знаних героїв, що загинули унаслідок цинізму попередньої влади та сьогоднішньої агресії Путіна.

Мистецький проект «Мій Майдан».

26 листопада 2015 року о 18.00 запрошуємо Вас до єдиного в Україні Європейського Театрального Центру на відкриття Мистецького проекту «Мій Майдан».

Ми запрошуємо усіх, кого події Майдану змінили назавжди, усіх для кого Майдан триває, а його об’єднуючі ідеї живі. Ми пропонуємо Вам, згадати події дворічної давності, розповісти про Свій Майдан, і про плани на майбутнє. Майдан переконливо довів що люди об’єднані спільною метою, без грошей і зброї, здатні змінити світ. Ми змінили свій світ і маємо рухатися далі, працювати далі і щодня, потроху, змінювати Україну на краще.

"Бути вільним це..."

Конкурс для студентів!

З роликів переможців конкурсу буде створено короткометражний фільм  “Народжені бути вільними” , який буде представлено у Києві на “Ночі пам’яті” 29 листопада 2015 р.

Тема конкурсу: “Бути вільним це – …”

Агенція Іміджу України підтримала участь України на Франкфуртському книжковому ярмарку

З 13 по 16 жовтня відбувся найбільший і найавторитетніший книжковий ярмарок світу у Франкфурті. Франкфуртський ярмарок є не тільки бізнес-форумом, але і стратегічно важливою подією. Національний стенд – це колективний меседж, політичний і культурний. Для країни – це спосіб заявити про себе, про те, що відбувається в країні, залучити інвестиції. Це – чудовий майданчик для переговорів і водночас спосіб показати закордонному видавцю те, що у країні є певний ринок.

Перша IT-конференція в Одесі міжнародного масштабу – Black Sea SummIT 2015

  • Весь IT потенціал Південного регіону на міжнародній IT­конференції Black Sea SummIT 2015 в Одесі
  • Максимальна концентрація інновацій, глобальних трендів IT­індустрії і нових можливостей Одеси на міжнародній IT­конференції Black Sea SummIT 2015
  • Все про інновації, глобальні тренди IT­індустрії, ефективне спілкування та пошук нових можливостей на міжнародній IT­конференції Black Sea SummIT 2015 в Одесі.

Звіт про катастрофу МН17

Спеціальне дослідження від Агенції іміджу України спільно з проектом ОКО: реакція світових ЗМІ на будь-яку інформацію щодо катастрофи літака малайзійського рейсу МН17 протягом всього часу з моменту трагедії.

Українська культурна дипломатія в Італії

Агенція іміджу України разом з Euromaidan PR Italy (головою організації є Олена Назаренко) планує організувати дні української культури в місті Барі, що знаходиться на півдні Італії. Це чудова можливість презентувати українську культуру та протидіяти інформаційній війні.

Місцевий італійський культурний осередок Mediateca готовий сприяти організації такого заходу. Ми впевнені, що інші культурні центри в Італії теж підтримають таку ініціативу.